facebook
Поиск
Категории
  Меню Закрыть
  kyivstar+38(096)148-12-00
  kyivstar+38(067)373-35-45
  kyivstar+38(067)774-82-53
  kyivstar+38(067)379-56-37
  vodafone+38(050)375-63-60
  vodafone+38(066)479-49-67
  lifecell+38(063)019-54-90
  lifecell+38(063)469-93-21
  phone+38(044)247-72-89
  phone+38(032)229-51-08
  poland+48(737)887-562
  viber+38(096)148-12-00
  Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
  Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00

  Оферта

  ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

  Наведений нижче текст є договором між надавачем послуг, сайт якого розміщений в мережі Інтернет за адресою home-club.com.ua, що має назву надалі «Виконавець», і користувачем послуг Виконавця, що має назву надалі «Замовник», і визначає умови співпраці між Сторонами.

   

  1. Загальні положення

  1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст. Ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх замовників незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа - підприємець).

  1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти Виконавця, в тому числі шляхом здійснення замовлення на сайті Виконавця, користувач стає Замовником.

  1.3. Замовник погоджується з умовами цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Оформити замовлення!», що виражає підтвердження Замовника про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Замовника щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Виконавця від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Виконавця скасувати Замовлення в односторонньому порядку.

   

  2. Терміни та визначення

  2.1.Товар - опублікований на сайті Виконавця перелік товарів.

  2.2. Замовник - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, фізична особа-підприємець або юридична особа, яка розміщує замовлення на організацію доставки Товарів, які представлені на сайті Виконавця.

  2.3. Замовлення - оформлена і розміщена на сайті Виконавця заявка Замовника, адресована Виконавцеві, на організацію доставки Товарів, для подальшого їх викупу Замовником.

  2.4. Сайт – веб-сторінка Виконавця в мережі Інтернет за адресою home-club.com.ua, яка містить Товар, а також інформацію з організації доставки Товарів, обраних Замовником.

  2.5. Особистий кабінет – простір на Сайті, доступ до якого має Замовник, у якому відображається його персональна інформація та історія розміщених ним Замовлень.

   

  3. Предмет договору

  3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Виконавцем послуг Замовникові, ґрунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами організації доставки Товарів, а також на прагненні Виконавця надати Замовникові потрібну йому інформацію, та організувати доставку Товарів згідно з Замовленням Замовника на адресу Замовника.

  3.2. Виконавець надає Замовникові послуги з організації доставки Товарів на підставі Замовлення, оформленого Замовником на Сайті ,і підтвердженого Виконавцем.

  3.3. Надання послуг здійснюється Виконавцем від імені, за дорученням та в інтересах Замовника, або від власного імені в інтересах та за дорученням Замовника.

  3.4. Виконавець здійснює продаж і доставку Товарів власними силами або з використанням послуг служб доставки, зазначених на сайті Виконавця (Компанії-перевізники), на підставі замовлень Замовника, залишених на Сайті і підтверджених Виконавцем. Зазначені на Сайті ціни на Товари не включають в себе вартість послуг організації доставки Товарів Замовників, якщо інше не зазначено в підтвердженні Замовлення.

   

  4. Правила роботи з Сайтом

  4.1. Замовник може переглядати зміст Сайту, оформляти замовлення, а також користуватися іншими його сервісами.

  4.2. Реєстрація потрібна для доступу Замовника до персоналізованої інформації та надання додаткових можливостей роботи з Сайтом.

  4.3. При реєстрації Замовник вводить такі дані:

  · Ім'я, прізвище

  · Номер телефону

  · Адреса електронної пошти

  · Пароль

  4.4. Замовник зобов'язується надати відповідну дійсності, точну і повну інформацію про себе. Виконавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, залишеної Замовником при реєстрації та здійсненні Замовлення.

  4.5. Після реєстрації на Сайті Замовникові надається доступ до Особистого кабінету.

  4.6. Замовник зобов'язується не повідомляти третім особам параметри доступу, зазначені при реєстрації. У разі виникнення у Замовника підозр щодо несанкціонованого використання третіми особами таких параметрів, Замовник зобов'язується негайно повідомити про це Виконавця, надіславши електронний лист на адресу [email protected]

  4.7. Замовник несе відповідальність за будь-які дії, здійснені на Сайті під його обліковим записом і від його імені.

  4.8. Виконавець має право відмовити Замовникові в користуванні послугами Виконавця, якщо у нього будуть підстави вважати, що Замовник вказав недостовірні дані, а так само за умови несумлінної поведінки (наприклад, порушення умов цього договору, або ін.).

  4.9. Замовник може будь-коли змінити, оновити, доповнити або видалити надану ним персональну інформацію або її частину, увійшовши до «особистого кабінету» на сайті. Або на запит на пошту [email protected].

   

  5. Порядок оформлення Замовлення

  5.1. Змовник оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних Товарів в віртуальний кошик і натискаючи кнопку «Оформити замовлення!».

  5.2. Оформити Замовлення на Товари можуть всі Замовники, незалежно від реєстрації. Замовлення обробляються і відправляються по Україні після часткової або повної оплати.

   

  6. Порядок оплати

  6.1. Загальна вартість Замовлення включає повну вартість Товарів, дорівнює сумі, що підлягає оплаті і вказується на Сайті при оформленні і в момент розміщення Замовлення.

  6.2. Замовник оплачує розміщені на Сайті замовлення на умовах часткової або повної передоплати на реквізити, вказані в листі-підтвердженні замовлення.

   

  7. Порядок передачі товару Замовникові

  7.1. Замовник отримує замовлений ним Товар за допомогою доставки, або шляхом самовивозу безпосередньо з офісу Виконавця, який знаходиться за адресою, котра розміщена на Сайті у розділі «Про нас»

  7.2. Детальний перелік способів доставки Товарів, вказується на сайті Виконавця під час оформлення Замовлення

  7.3. Замовник має право самостійно обрати, один із доступних способів отримання замовленого Товару.

  7.4. При доставці Товарів залученими Компаніями-перевізниками, Замовник у повному обсязі і беззастережно погоджується та зобов’язується виконувати Правила перевезення вантажів цими Компаніями-перевізниками.

  7.5. Орієнтовані терміни доставки Товарів повідомляються Замовникові під час оформлення замовлення та становлять 10 (десять) робочих днів з моменту отримання Виконавцем передоплати (повної або часткової) за замовлений Товар. У випадку доставки Товарів із залученням сторонніх Компаній-перевізників, орієнтовані терміни доставки можуть бути змінені (збільшені) відповідними Компаніями-перевізниками. Виконавець не несе відповідальність за неналежне/несвоєчасне виконання чи невиконання обраними Замовником Компаніями-перевізниками послуг з доставки товару.

  7.6. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, Замовник підтверджує шляхом підписання накладної (декларації Компанії-перевізника), або будь-якого іншого документу, який підтверджує отримання Товару, та підписується у момент приймання-передачі Товару. З моменту підписання накладної (декларації Компанії-перевізника) або будь-якого іншого документу, який підтверджує отримання Товару, до Замовника переходить право власності на Товар.

  7.7. Всі питання, що виникли в процесі оплати і отримання Товару, Замовник може з'ясувати за контактними даними в розділі «Про нас».

   

  8. Умови повернення товару

  8.1. Під час отримання Товару в офісі Виконавця, від кур’єра, у відділеннях (пунктах видачі) Компанії-перевізника, Замовник зобов’язаний перевірити цілісність упаковки, після чого відкрити упакування і пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та в повноті, комплектності, кількості Товару відповідно до замовлення та супровідної документації.

  8.2. У випадку виявлення невідповідності Товару (по кількості, комплектності) чи його пошкодженні, Замовник має право відмовитися від його приймання, зафіксувавши виявлені недоліки у Акті про пошкодження або Акті про недоліки. Акт повинен бути підписаний Замовником та особою, що здійснила доставку Товару (представником Компанії-перевізника або Виконавця). Відповідний Акт про пошкодження, складений за участю представника Компанії-перевізника, подається разом з претензією компанії-перевізнику, котра здійснює відшкодування вартості пошкодженого Товару.

  8.3. Виконавець зобов’язується вжити заходів для заміни бракованого Товару за наявності Акту про недоліки, складеного у порядку, передбаченому цим Договором.

  8.4. Сторони погодили, що у випадку недотримання вищевказаної процедури повернення Товару, вважається, що Замовник отримав Товар у належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.

  8.5. У разі відсутності Замовника за адресою доставки, вказаної Замовником в замовленні або відмови Замовника від отримання Товару з необґрунтованих причини, при доставці його кур’єром Компанії-перевізника, або неотримання товару у відділеннях (пунктах видачі) Компанії- перевізника у встановлений останньою строк, товар повертається на склад перевізника для зберігання та повернення Виконавцеві або передається на склад Виконавця. Оплата за послуги (транспортування, відправлення, зберігання) Виконавця та/або Компанії-перевізника вираховується із суми, перерахованої Замовником за Товар. Решта суми, повертаються Замовникові на підставі його вимоги із зазначенням розрахункового рахунку, на який повинні бути повернуті грошові кошти.

  8.6. Послуги повернення та обмін товару належної якості Виконавцем не надаються. Замовник вправі самостійно звернутись безпосередньо до виробника або продавця Товару з проханням здійснити обмін або повернення Товару належної якості за умови дотримання встановлених вимог законодавства на підставі товаросупровідних документів, які надаються Замовникові разом з Товаром. При цьому, Виконавець не несе відповідальності за дії виробника/продавця Товару.

  8.7. Виконавець не несе відповідальності за всі збитки (шкоду), завдані Замовникові, та/або третім особам у зв’язку з неналежною якістю Товару.

   

  9. Конфіденційність і захист персональних даних

  9.1. При реєстрації на Сайті Замовник залишає персональні та контактні дані, зокрема, але не виключно, зазначені в п.4.3. цього договору.

  9.2. Надаючи свої персональні дані на Сайті при реєстрації або оформленні Замовлення, Замовник дає свою добровільну згоду на обробку та використання (в тому числі і передачу) своїх персональних даних без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06 .2010 р

  9.3. Виконавець використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг, що надаються Виконавцем, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.

  9.4. Виконавець зобов'язується не розголошувати отриману від Покупця інформацію. Не вважається порушенням надання Виконавцем інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з Виконавцем, в тому числі і для виконання зобов'язань перед Замовником, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.

  9.5. Якщо Замовник не бажає, щоб Виконавець продовжував обробляти персональні дані, то Покупцеві необхідно звернутися із заявою в службу підтримки. В цьому випадку Замовник не зможе продовжувати користуватися послугами Виконавця.

  9.6. Замовник несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Виконавець не несе відповідальності за неналежне виконання покладених на нього зобов'язань у зв'язку з неактуальністю інформації про Замовника або невідповідністю її дійсності.

   

  10. Інформаційні повідомлення

  10.1. Реєструючись на Сайті, Замовник дає Виконавцеві згоду на отримання інформаційних повідомлень від Виконавця і його партнерів, що діють на підставі договору з Виконавцем, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти.

  10.2. У будь-який момент Замовник має право відмовитися від отримання такої розсилки, змінивши відповідні налаштування в Особистому кабінеті.

   

  11. Правила використання матеріалів, розміщених на Сайті

  11.1. Сайт містить матеріали, товарні знаки, фірмові найменування та інші захищені  законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, графічні зображення.

  11.2. Весь зміст Сайту охороняється законодавством України.

  11.3. Замовник не має права використовувати матеріали, розміщені на Сайті, як то: вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або уступці, створювати вторинні документи та ін.

   

  12. Інші умови

  12.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріальному праву України.

  12.2. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

  12.3. Товар, інформація про який міститься на Сайті, та права на нього (в тому числі права на використання знаків для товарів і послуг) належать виробникам/продавцям цього Товару, правовласникам, та не є власністю Виконавця. Опубліковані на Сайті зображення та інформація про Товар містяться в публічному доступі та використовуються Виконавцем виключно для формування онлайн-каталогу Товарів для демонстрації зразків Товарів без комерційної мети.

  12.4. Виконавець не здійснює виробництво, продаж, імпорт, експорт Товару, не пропонує Товар для продажу та не зберігає його з метою подальшого продажу. Виконавець за дорученням та в інтересах Замовника здійснює виключно організацію доставки Товарів у вигляді та стані, які пропонуються продавцями/виробниками, без здійснення будь яких змін Товару, зміни чи погіршення його стану, в тому числі, без зміни його цільового призначення.

  12.5. Всі суперечки, що виникають між Замовником та Виконавцем, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання, Замовник або Виконавець можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

  12.6. Виконавець має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Замовників/Користувачів. Актуальна (діюча) редакція договору завжди доступна на Сайті.