Пошук

Оплата і доставка

Передоплата 15% або 100% на картку або рахунок (реквізити приходять на ел.пошту після оформлення замовлення) або 100% карткою онлайн на сайті.

Мінімальна сума замовлення - 500 грн. (Але можна оформити замовлення і на меншу суму, додавши до нього цей товар)

Термін доставки товарів в Україну - 2-3 тижні.

Доставка по Україні (зі Львова) здійснюється транспортними компаніями:

Тарифи компанії SAT нижчі, ніж у інших перевізників, а ще вона надала знижку на доставку нашим клієнтам – розмір знижки становить 20-40%. І наші клієнти не доплачують за доставку на адресу – в містах, де є відділення SATу, доставка на адресу коштує стільки ж, як доставка на відділення.
Компанія МістЕкспрес надала нам знижку 25% на доставку всіх посилок.
Найбільша кількість відділень на території України.

Вартість доставки сплачує замовник при отриманні товарів згідно з тарифами ТК (з врахуванням наших знижок).

У нас нема жодних додаткових прихованих платежів! Звертаємо вашу увагу на те, що наші клієнти не сплачують додатково за пакування і пакувальні матеріали (коробки, стрейч, скотч)!

У Львові замовлення можна забрати самовивозом у будні на вул. Пластовій, 7, офіс 205 (безкоштовне зберігання замовлення в офісі протягом 7 робочих днів). Доставка по Львову (до під'їзду або до місця, куди може заїхати машина) безкоштовна при сумі замовлення від 3000 грн. При меншій сумі замовлення вартість доставки по Львову (до під'їзду або до місця, куди може заїхати машина) - 100 грн. Вартість доставки в ближні населенні пункти - Винники, Сокільники, Солонку, Зимну Воду, Рудно, Зубру, Брюховичі, Рясне-Руське - 250 грн. Доставки по Львову здійснюються двічі на тиждень в вечірній час.

Оскільки товари везуться під замовлення для конкретного клієнта, то повернення можливе тільки у випадках заводського браку і при відсутності механічних пошкоджень.