Пошук

Дострокова ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ!

2 листопада 2020 р.

Шановні друзі, для того, щоб не створювати надмірне навантаження на "Чорну п'ятницю", котра 27 листопада, та з врахуванням непевної ситуації щодо кордонів через коронавірус, а також бажаючи зробити приємно вам (коли інші тільки робитимуть замовлення в кінці листопада, ви вже отримаєте бажані товари)ми вирішили розпочати ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ уже!

Тому повідомляємо про АКЦІЮ! – 7 днів (29 жовтня – 4 листопада) ціни на сайті лпораховані зі знижкою. Продовжує діяти безпрецендентна знижка на доставку МістЕкспрес - мінус 25% на усі види доставки та знижка нашим клієнтам від компанії SAT в розмірі 20-40% (залежно від ваги посилки). А це все становить найнижчу ціну на товари ІКЕА в Україні!

Також звертаємо вашу увагу, що ми розширили асортимент товарів в наявності – більше 1000 товарів не потрібно чекати, а можна отримати максимально швидко.

А ще для вашої зручності на сайті є можливість оплати онлайн – тепер оформити і оплатити замовлення можна ще швидше! Крім того, замовлення, оплачені онлайн, попадають в закупку раніше, бо ідентифікуються відразу.

Для клієнтів юридичних осіб є можливість сплати з ПДВ при замовленні від 20 тис.грн.

Нагадуємо, що замовлення відправляється в роботу після отримання та ідентифікації (!) оплати. Замовлення потрібно оплатити і повідомити про оплату (!) до 24:00 не пізніше 4 листопада (або якщо акцію буде достроково припинено, то до моменту скасування замовлення), після цього всі неоплачені замовлення будуть скасовані. 

Приємного шопінгу!

Залиште ваш коментар