До кінця акції залишилося:

Chomik Овочево-квіткова грядка 140 × 60 × 30 см, овальна, антрацитова, ZAK8397

Овочево-квіткова грядка, яку також називають кухонним садом, — це ділянка в саду або на присадибній ділянці, на якій вирощують як овочі, так і квіти
Стара ціна: 3 108,00 грн
2 844,00 грн
i h

Знижки: 1% на бонусний рахунок і додатково
1% при замовленні від 10000 грн, а також акційні знижки можна подивитись тут


14 причин купити у нас!
Головні риси:

Овочево-квіткова грядка, яку також називають кухонним садом, — це ділянка в саду або на присадибній ділянці, на якій вирощують як овочі, так і квіти. Таке поєднання має кілька різних цілей і переваг:

Естетика: Квіти надають грядці привабливий вигляд і колір, що може зробити сад візуально приємнішим.

Сприяння запиленню: Квіти приваблюють комах, зокрема бджіл, джмелів та метеликів, які відіграють важливу роль у запиленні овочевих культур. Це може збільшити врожайність овочів.

Відлякування шкідливих комах: Деякі квіти можуть відлякувати шкідників, що допомагає захистити овочі від атак комах.

Поліпшення ґрунту: Деякі квіти можуть допомогти поліпшити структуру ґрунту, забезпечуючи його корисними мікроорганізмами та поживними речовинами.

Різноманітність продуктів харчування: Вирощуючи як овочі, так і квіти, можна отримати різноманітні продукти харчування, які можна використовувати на кухні.

Здорове середовище: овочево-квіткова грядка може допомогти створити більш збалансований та екологічний сад, приваблюючи різноманітні рослини та організми.

Загалом, овочево-квіткова грядка поєднує в собі естетичну, екологічну та практичну функції, а також може принести користь як на кухні, так і в загальній екосистемі саду.

Виготовлена з оцинкованої сталевої бляхи з порошковим фарбуванням. Розміри 140 × 60 × 30 см. Овальна

Товар доданий у каталог:

01.07.2026

0.0 0
Напишіть власний відгук Close
*
*
  • Неправильне
  • Відмінно