facebook
Шукати
Категорії
    Меню Закрити
    kyivstar+38(096)148-12-00
    kyivstar+38(067)373-35-45
    kyivstar+38(067)774-82-53
    kyivstar+38(067)379-56-37
    vodafone+38(050)375-63-60
    vodafone+38(066)479-49-67
    lifecell+38(063)019-54-90
    lifecell+38(063)469-93-21
    phone+38(044)247-72-89
    phone+38(032)229-51-08
    poland+48(737)887-562
    viber+38(096)148-12-00
    Пн.-Пт. з 9:00 до 18:30
    Сб.-Нд. з 11:00 до 16:00
    4 лип. 2024

    Відгуки про роботу магазину, сторінка 37

    6 років тому
    #4197
    Вперше робила замовлення продукції з Ікеї. 3-го грудня офрмила замовлення, на сайті одразу ж була вказана наявність товару і строк доставки (13-го грудня) з Польщі товару, якого на той час не було на складі у Львові. Оплату здійснила в той же день.
    13-го, в ср, на пошту прийшов лист з повідомленням про те, що товари мого замовлення надійшли і вказали, що відправку здійснять в чт чи пт, та того ж вечора я отримала лист з номером декларації НП, тобто замовлення відправили того ж дня.

    Замовляли
    - вішак Муліг, збирала сама - все просто й легко. й до того ж є інструкція в картинках. Лише маленький трабл: верхні шурупи не вдалось вкрутити повністю. Чи так повинно бути чи потрібно дрелю зробити різьбу?!;
    - підсвічник у вигляді білого ліхтаря Ротера;
    - скляні підсвічники й свічки до них звичайні та з ароматом - Вінтер (лише розпакувавши упаковку вже відчувається запах);
    - рожеву склянку Покал (із-за гарячого вона дуже нагрівається - неможливо тримати в руках, тому або з неї пити лише холодні чи теплі напої або наливати не повністю);
    - гірлянду Сердаль і наконечники до неї Строла у вигляді сніжинок. Гірлянда світить приглушеним жовтим, створює атмосферу затишку.
    Все прийшло цілим і неушкодженим. Дуже добре все було запаковано.
    З консультантами по телефону не спілкувалась - не було потреби. Вся інформація приходила на пошту. Чудовий сервіс, якісна й швидка доставка, чудова упаковка.
    Дякую Вам за надані послуги!
    6 років тому
    #4198
    вперше скористались бо ціни були дешевші ніж в київських магазинах. і головне була доставка не дуже дорогою. В Києві буде дорожче доставка шафи з магазину ніж доставка зі Львову. В результаті за рік ми зробили більше 5 замовлень тут. постійно коли є якась ідея замовляємо. Останнє замовлення було як подарунки для родичів на НР. Тут багато практичних речей. Підсумок - зрунчо по інтеренуту, і цей магазин проявив себе оперативно і надійно.
    що складоно часом - це шукати шось в пошуку. ми без поняття що є в якій серії. і так само може буті стілець - може бути стул, як приклад.
    6 років тому
    #4199
    Якість та стиль товару ІКЕА, а також відсутність прямих продаж в Україні, змушує співпрацювати через посередників з власними умовами роботи, які зручні лише такому посереднику. 100% передоплати, відсутність повернення, "власний" курс валюти, невиконання термінів поставки - тобто повністю безправний споживач.
    Важко впливати на приватний бізнес, який не готовий орієнтуватись на клієнта.
    В мене типова ситуація - замовлення оплачене 04.12.17, сьогодні 19.12.17 - жодної інформації щодо статусу замовлення немає, і мене переконують, що це нормально, бо були затримки. Але погодьтесь, я ж свої умови виконала, а ви? Добре, що є підтвердження платежу, бо хтозна...

    Не рекомендую роботу з даним магазином. Через критичну потребу змушена була звернутись сюди і ще раз переконалась, що це помилка.

    6 років тому
    #4202
    Юлія wrote:
    Якість та стиль товару ІКЕА, а також відсутність прямих продаж в Україні, змушує співпрацювати через посередників з власними умовами роботи, які зручні лише такому посереднику. 100% передоплати, відсутність повернення, "власний" курс валюти, невиконання термінів поставки - тобто повністю безправний споживач.
    Важко впливати на приватний бізнес, який не готовий орієнтуватись на клієнта.
    В мене типова ситуація - замовлення оплачене 04.12.17, сьогодні 19.12.17 - жодної інформації щодо статусу замовлення немає, і мене переконують, що це нормально, бо були затримки. Але погодьтесь, я ж свої умови виконала, а ви? Добре, що є підтвердження платежу, бо хтозна...

    Не рекомендую роботу з даним магазином. Через критичну потребу змушена була звернутись сюди і ще раз переконалась, що це помилка.




    https://gyazo.com/8d9ff0a222bccbcd1ae9068446b17d03
    6 років тому
    #4204
    Заказывала первый раз и очень довольна и товаром и обслуживанием.  Посылка хорошо упакована,  посуда цела,  все как и заказывала,  фото соответствуют действительности.  Спасибо!!! Буду заказывать ещё!
    6 років тому
    #4205
    Большое спасибо магазину за отличную работу! Заказ делала в воскресенье вечером, сразу же ответили и оперативно отправили. Покупками довольна!
    6 років тому
    #4207
    Заказывала на этом сайте кроватку детскую Икеа криттер.Очень понравилось обслуживание,заказ выслали в тот же день после оплаты,все отлично и аккуратно запаковано.Кроватка лучше чем я ожидала,ребенок очень рад,хотя до этого спала с нами.,Но из минусов,на бортике вверху видно в двух местах трещины на краске.Это небольшой минус но все же не приятно.
    6 років тому
    #4208
    Спасибо. Заказывала несколько раз. Сервисом, доставкой и товаром довольна. Рекомендую.
    6 років тому
    #4213
    Добрый день! Может ли кто-то из представителей компании, кроме оператора, связаться со мной по вопросам заказа №2021888? К сожалению, оператор не обучен работе с клиентами! На все вопросы он отвечает: «не знаю», «ничем не могу помочь», «это ваши проблемы». На вопрос,у кого я могу узнать информацию по заказу, ответил, что по какому бы я номеру из указанных на сайте не перезвонила, все равно ответит он!!! Пожалуйста, обратите внимание на работу оператора, к клиентам нужно относиться уважительнее. И, будьте добры,пусть со мной свяжется кто-то из менеджеров, кто компетентен в вопросах по заказам и срокам и сможет дать четкий ответ на вопросы клиента.
    Екатерина
    6 років тому
    #4214
    Добрый день! Заказ получили, все хорошо. Отдельное спасибо менеджеру, которая связалась со мной сразу после того, как я оставила здесь отзыв! Она ответила на все вопросы и заказ отправили в тот же день. Спасибо!
    6 років тому
    #4218
    Марина wrote:
    Впервые делала заказ.
    Заказом довольна
    Посуду и  стаканы  которые заказывала поштучно упаковали хорошо.
    Набор посуды просто поставили в заводской пленке. Я еще удивилась что она доехала целая.   Стол журнальный был в заводской пленке. На новой почте все просмотрели.   Уже дома со стола сняли пленку , и заметила скол на столешнице. .. вот и думаем.. это заводское или уже при транспортировке. Закрасили маркером  и пытаемся забыть   этот изъян.   Я бы советовала еще стол в один раз пленкой обмотать.
    Магазином довольна. Буду заказывать еще. Так цены очень хорошие .


    И я заказывала детский журнальный стол, упаковка была в полном порядке, а на столешнице две мина-пробоины ((
    Но это один изъян. Все другие товары, перечень был более 20-ти штук, в порядке.

    Детский столик всё равно долго не проживёт, поэтому решила не портить своё отношение к клубу
    6 років тому
    #4219
    Юлія wrote:
    Якість та стиль товару ІКЕА, а також відсутність прямих продаж в Україні, змушує співпрацювати через посередників з власними умовами роботи, які зручні лише такому посереднику. 100% передоплати, відсутність повернення, "власний" курс валюти, невиконання термінів поставки - тобто повністю безправний споживач.
    Важко впливати на приватний бізнес, який не готовий орієнтуватись на клієнта.
    В мене типова ситуація - замовлення оплачене 04.12.17, сьогодні 19.12.17 - жодної інформації щодо статусу замовлення немає, і мене переконують, що це нормально, бо були затримки. Але погодьтесь, я ж свої умови виконала, а ви? Добре, що є підтвердження платежу, бо хтозна...

    Не рекомендую роботу з даним магазином. Через критичну потребу змушена була звернутись сюди і ще раз переконалась, що це помилка.



    доброго дня, Юліє!
    якось дивно виглядає - з одного боку писати "не рекомендую роботу з даним магазином", а з іншого - продовжувати замовляти у нас :)
    6 років тому
    #4220
    Добрый день!

    Заказывали детскую мебель Stuva. Упаковано все было отлично. Уже при сборке заметили небольшой брак на одном из фасадов. Брак явно заводской. Выслали фото с просьбой замены. Реакция было совершенно адекватная и клиентоориентированная. Фасад нам заменили.

    Осталась очень довольна. Рекомендую всем этот магазин, посколько помимо хороших цен, здесь работают приятные сотрудники, которые заинтиресованны в своих клиентах. Спасибо!
    6 років тому
    #4221
    Замовляла лампу, до неї світлодіодні лампочки. Вживу сподобалась ще більше як на фото-стриманий, функціональний дизайн. Силіконова рукавичка для духовки-супер зручна річ! Товкачик для приготування картопляноно пюре-ідеальна форма, як раз під край каструлі. Здається, дрібнички, а як зручно користуватись!  Упаковано все якісно. Спасибі.
    6 років тому
    #4222
    Не первый раз заказываю товар и каждый раз получаю удовольствие и от качества товара и от сервиса. Комплектую себе кабинет поэтапно и каждый раз открываю для себя что-то новое. Спасибо, очень довольна и продолжаю заказывать.
    6 років тому
    #4223
    Користуюся магазином більше 2 років. Спочатку зацікавили ціни на товари, які виявилися нижчими, ніж пропонуються в інших магазинах. Незабаром оцінила рівень сервісу та доставки. Всі товари, придбані в магазині, дуже ретельно упаковуються, особлива увага приділяється крихким речам та тим, що б'ються (посуд, світильники і т.д.). На запитання і звернення, які виникають при купівлі товарів в магазині, співробітники магазину оперативно відповідають.
    Хочу подякувати команді ІКЕА Club за допомогу в обміні фасаду висувного ящика до столу Мікке (802.130.74). Відзначаю злагоджену і професійну роботу всіх співробітників - операторів, менеджерів. Заміна  проведена, тепер ми із задоволенням користуємося письмовим столом.
    Рекомендую магазин ІКЕА Club друзям і буду замовляти товари ще.
    6 років тому
    #4224
    Заказала столик для компьютера. Доставили быстро, все четко, как оговорено.
    Столиком довольна - один в один как на сайте. Вписался в интерьер отлично!
    Буду заказывать еще!  
    6 років тому
    #4225
    Неоднократно заказывала продукцию ИКЕА на этом сайте. Хочу поблагодарить за оперативность и индивидуальную работу с каждым клиентом. Работой сотрудников данной компании очень довольна. Благодарю и желаю хорошего развития и процветания.
    6 років тому
    #4226
    Пришла вторая посылка.
    Теперь у нас куча Красивых стаканов,досточек и функциональная подставка под обувь.
    Спасибо Вам за ваш труд,придумываем третий заказ))
    Пыс. Пыс. Досточка в розничном магазине стОит 75 Грн/Штука. У Вас куплены 2 в общей сумме за 62 грн.
    Ахалай-махалай,сим-салабим!
    6 років тому
    #4229
    очень оперативная работа магазина, перезванивают сразу после заказа, отправка сразу после оплаты, все очень быстро и четко. хочется отметить упаковку товара-в заказе было 20 шт хрупких тарелок, упакованы были просто отлично- надо еще приложить усилия чтоб разбить их в дороге)))) все доехало отлично, все оперативно -просто супер магазин!!!! спасибо большое!!!!